Polecamy

Wanna czy prysznic – co wybrać?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Debata na temat wanny i prysznica to odwieczny temat w świecie projektowania łazienek. Choć niektórzy wolą jedno od drugiego, obie opcje mają swoje zalety i wady.

Za prysznicem

Prysznice są szybkie i łatwe w użyciu, a także pomagają zaoszczędzić wodę w porównaniu do wanien. Jednak ich instalacja może być bardziej skomplikowana niż w przypadku wanien i wymagają one więcej konserwacji.

Jeśli masz problemy z kręgosłupem lub dolną częścią pleców, to lepiej wziąć prysznic. Ciśnienie wody na nich nie będzie zbyt silne i nie trzeba będzie się schylać, aby umyć włosy.

Za wanną

Wanny są wygodniejsze niż prysznice, ponieważ pozwalają na głębsze zanurzenie się w wodzie. Czują się również luksusowo i relaksująco, zwłaszcza jeśli dodasz do tego kilka olejków eterycznych i świec. Jednak kąpiel wymaga więcej czasu i wysiłku niż wzięcie prysznica – od napełnienia wanny ciepłą wodą po jej wyczyszczenie po użyciu. Ponadto kąpiele mogą stać się nieładne, gdy na podłodze wokół nich jest zbyt dużo wody!

Jeśli masz skłonność do przeziębień i grypy – możesz bezpiecznie wziąć kąpiel w zimie. Jeśli poszukujesz wanny lub prysznica, to znajdziesz na stronie internetowej: https://www.tanialazienka.com/.

 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak sporządzać bilans przedsiębiorstwa?
Jak sporządzać bilans przedsiębiorstwa?
Bilans to obowiązkowy element każdego sprawozdania finansowego przedsiębiorstwa. Musi się on w nim znaleźć obok rachunku zysków i strat w […]
Jak prawidłowo pielęgnować drzewa?
Jak prawidłowo pielęgnować drzewa?
Drzewa, podobnie jak inne rośliny także potrzebują odpowiedniej pielęgnacji. Bardzo ważne jest to, aby były one posadzone w odpowiednim miejscu […]
Domek letniskowy, czy całoroczny?
Domek letniskowy, czy całoroczny?
Właściciele działek rekreacyjnych często decydują się na budowę niewielkich domków, w których mogliby spędzać czas wolny z rodziną. Konstrukcje tego […]
Ostatnie wpisy