W jaki sposób można zatroszczyć się o prawidłowy stan swojej skóry?

Żyjemy w czasach, gdzie wygląd jest niezwykle ważny. Dbałość o stan naszej skóry czy włosów wyraża nas samych. Przez dbałość o wygląd jesteśmy postrzegani jako osoby majętne, o wysokim statusie społecznym. Dlatego konieczne jest stosowanie zabiegów kosmetycznych. Oto jeden z nich. 

Czym jest mezoterapia? 

Metoda ta pozwala na efektywniejsze wprowadzenie sub. odżywczych do skóry. Klasyczna mezoterapia wymaga użycia np. tępych igieł. Za ich pomocą wstrzykuje się substancje o konkretnym działaniu. Zadaniem mezoterapii jest:

– pozbycie się wszelkich zmarszczek, 

– odżywienie skóry, 

– zanik blizn, 

– zmniejszenie przebarwień. 

Nowoczesna alternatywa dla klasycznej mezoterapii skóry 

Do mezoterapii wykorzystuje się urządzenie o nazwie Mezo Roller z ruchomym wałkiem. To sprzęt o medycznym działaniu. Wygląd urządzenia przypomina mały masażer. Zawarte w nim ruchome wałki zostały wyposażone w tytanowe igiełki, które razem się składają na dwieście małych wypustek odpowiedzialnych za zabieg mezoterapii. W kontakcie z niewielką partią skóry tworzą mikrouszkodzenia.  Wraz z korzystaniem z Mezo Roller uwalnia się produkcja kolagenu i elastyny. Nowoczesne urządzenie znacząco wspomaga wchłanialność i przenikanie kosmetyków w głębsze warstwy skóry. 

Jakie problemy rozwiązuje masażer do mezoterapii? 

Ten nowatorski sposób pozwala na pozbycie się wielu problemów skórnych. Alternatywny sprzęt w postaci Mezo Roller rozwiązuje wszelkie zmiany trądzikowe. Sprzęt do mezoterapii rozwiązuje wszelkie dolegliwości starcze tj. blizny, przebarwienia oraz zmarszczki. Masażer doskonale sprawdza się jako likwidator cellulitu. W celu dowiedzenia się więcej informacji warto wejść na stronę https://genoscope.pl/colostrum

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 + 1 =