Polecamy

Rejestracja online – udogodnienie dla klinik i pacjentów

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W dzisiejszych czasach możemy korzystać z wielu rozwiązań, które znacząco ułatwiają nam życie. Postęp technologiczny sprawił, że jesteśmy w stanie oszczędzać czas i wykonywać sporą część czynności w domowym zaciszu. Z udogodnieniami tego rodzaju możemy spotkać się także w placówkach medycznych. Jednym z rozwiązań, które cieszą się bardzo dużą popularnością jest rejestracja online. Posiada ona wiele zalet zarówno z punktu widzenia klinik, jak i pacjentów. O jakich korzyściach mowa?

Oszczędność czasu i minimalizowanie ryzyka

Pierwszą zaletą jest oszczędność czasu. Jak powszechnie wiadomo, nikt z nas nie narzeka na jego nadmiar. Tradycyjna rejestracja wymagała bardzo często poświęcenia sporej ilości czasu przez pracownika personelu medycznego, a niekiedy nawet zatrudnienie osoby na to konkretne stanowisko. Rejestracji online pacjent dokonuje w domu lub w dowolnym miejscu w którym posiada dostęp do Internetu. Zajmuje to kilka minut i nie wymaga nadzoru pracownika kliniki. Pacjent nie musi pojawiać się na miejscu osobiście, co pomaga w ograniczeniu szerzenia się chorób, zwłaszcza w sezonie grypowym. Dostaje jasne potwierdzenie, do jakiego lekarza i na jaki termin został umówiony.

Również lekarz wie, ilu pacjentów odwiedzi go konkretnego dnia i posiada szybki dostęp do tych danych. Klinika nie musi przeznaczać dodatkowych środków na zatrudnienie rejestratora medycznego. Cały proces przebiega sprawnie i bez wzbudzania niepotrzebnej frustracji. Więcej informacji na temat oprogramowania, które to umożliwia, znajdziemy na stronie https://medyc.pl/.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Dlaczego warto przystąpić do pomocy jako wolontariusz?
Dlaczego warto przystąpić do pomocy jako wolontariusz?
Ludzie przyłączają się do pomocy, bo chcą zrobić coś dobrego dla innych. Chcą coś zmienić na lepsze. I to jest […]
Jakie kosmetyki stosować, aby mieć piękne i długie paznokcie?
Jakie kosmetyki stosować, aby mieć piękne i długie paznokcie?
Długie i piękne paznokcie oraz wypielęgnowane dłonie są marzeniem niejednej kobiety. Trudno jest jednak zapuścić zdrową płytkę, jeśli na co […]
Jak wygląda prawidłowa termoizolacja dachu?
Jak wygląda prawidłowa termoizolacja dachu?
Rachunki za ogrzewania stanowią istotna części kosztów związanych z posiadaniem domu. Dlatego też warto wziąć pod uwagę możliwe sposoby na […]
Ostatnie wpisy