Polecamy

Jakie są rodzaje namiotów weselnych?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Namiot weselny to konstrukcja, najczęściej z okrągłym lub daszkowym dachem, pod którym może odbyć się ceremonia ślubna. Często wykonany jest z białej tkaniny i ozdobiony wstążkami i kokardami. Namioty występują w wielu rozmiarach, przy czym większe mogą pomieścić wielu gości na jednej przestrzeni.

Jaki namiot weselny wybrać?

Namioty weselne można podzielić na różne rodzaje, w zależności od ich konstrukcji i funkcji. Oto 3 rodzaje namiotów weselnych:

  • Namioty weselne z baldachimem

Namioty weselne z baldachimem są najczęściej spotykanym typem namiotu weselnego. Pokrywają one dużą powierzchnię i mają solidny dach, który zapewnia cień od słońca. Namioty te są często używane w ślubach na świeżym powietrzu. Mogą być również ustawione w pomieszczeniach zamkniętych, jeśli pozwala na to miejsce.

  • Namioty weselne w kształcie buławy

Namioty ślubne z bukietami są wyposażone w kolorowe bukiety zwisające z nich. Niektóre z nich mogą mieć dodatkowe dekoracje, takie jak kwiaty i wstążki, aby dodać więcej kolorów do wnętrza namiotu. Namioty te są idealne na formalne wydarzenia, takie jak śluby pod krawatem lub przyjęcia w ogrodzie, ponieważ nadają one imprezie dodatkowy akcent elegancji i stylu.

  • Namioty weselne z żyrandolami

Namioty weselne z żyrandolem są świetne na imprezy w pomieszczeniach, ponieważ są wyposażone w żyrandole wewnątrz nich, które zapewnią mnóstwo światła, więc nie potrzebujesz żadnych innych źródeł oświetlenia podczas przyjęcia weselnego lub bankietowego przyjęcia. Namioty te są również dość popularne wśród par, które chcą czegoś innego niż tradycyjne wesela, ale nadal chcą coś romantycznego na ich specjalny dzień.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Podstawowe wyposażenie łazienki hotelowej – o czym warto pamiętać?
Podstawowe wyposażenie łazienki hotelowej – o czym warto pamiętać?
Wiele osób wyjeżdżając do obcego miasta, wybiera wypoczynek w hotelu. W tego typu miejscach goście mogą bowiem liczyć na odpowiedni […]
Co można budować z betonu?
Co można budować z betonu?
Beton to zdecydowanie jeden z najczęściej wykorzystywanych materiałów w budownictwie. Powstaje z połączenia cementowego spoiwa, wody, a także wypełniacza w […]
Jakie wino do czego pasuje i jak je podawać?
Jakie wino do czego pasuje i jak je podawać?
Półki w sklepach alkoholowych, jak i supermarketach oraz lokalnych dyskontach, wręcz uginają się od alkoholi. Jeden z największych działów należy […]
Ostatnie wpisy