Najwygodniejsze ubrania snowboardowe

Zima to pora roku, podczas której wcale nie musimy rezygnować z dużej ilości aktywności fizycznej. Wręcz przeciwnie – warunki pogodowe sprzyjają uprawianiu takich sportów, jak narciarstwo, saneczkarstwo czy jazda na snowboardzie. Aby móc czerpać przyjemność z takiej formy spędzania wolnego czasu należy wyposażyć się w odpowiedni sprzęt. Bardzo ważne są także właściwe ubrania, które sprawią, że podczas długich godzin spędzonych na stoku będziemy nie tylko wspaniale się prezentować ale i czuć w pełni komfortowo.

Ciepło i modnie? To możliwe!

Ubrania snowboardowe muszą być ciepłe i solidnie wykonane, a jednocześnie nie powinny krępować ruchów. Wspaniale sprawdzą się tutaj puchowe kurtki o długości do bioder, ocieplane spodnie, które nie są ani zbyt obszerne, ani zbyt wąskie oraz przydatne dodatki. Rękawiczki, czapka, szalik i okulary przeciwsłoneczne zapewnią nam ochronę przed wiatrem, mrozem i oślepiającymi promieniami słonecznymi odbijającymi się od śniegu. Rękawiczki zapobiegną także zranieniom dłoni w razie ewentualnego upadku.

Doskonałym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie się w kurtkę Burton, która oprócz tego, że ogrzeje ciało, będzie chroniła także przed przemoczeniem. Przydatnymi udogodnieniami będą także: system wentylacji, specjalny oddychający materiał, duża ilość pojemnych i zapinanych kieszeni, w których zmieścimy najpotrzebniejsze rzeczy oraz opcja regulacji nogawek i rękawów. Właściwie dopasowane do sylwetki ubrania sprawią, że będziemy doskonale się w nich czuli i bez trudu będziemy mogli wykonywać imponujące manewry na desce snowboardowej.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − sześć =