Buty na randkę – które zawsze się sprawdzą?

Każda kobieta pragnie wyglądać na randce wyjątkowo. Próbuje to osiągnąć wieloma sposobami. Nie zawsze urok osobisty jest tym decydującym czynnikiem. Nie oszukujmy się, że pierwsze wrażenie odgrywa ogromne znaczenie, więc nawet osoba o nieprzeciętnej osobowości może wiele stracić w oczach potencjalnego wybranka, nie przykładając się do własnego wizerunku zewnętrznego. Kobiety osiągają to wrażenie poprzez odpowiedni makijaż, podkreślający w urodzie to, co w niej najważniejsze. Ponętne oko, pełne usta lub niebotycznie długie rzęsy.

Kolejną istotną rolę odgrywa strój, który może wspomóc podkreślanie atutów, jak i zatuszować drobne niedoskonałości. W końcu odpowiednie buty na randkę. Najczęściej kobiety decydują się na szpilki, choć spotkanie na basenie raczej lepiej będzie wyglądać w zwykłych trampkach. Jakie buty zatem założyć na pierwszą randkę?

Uwiedź go wzrokiem i nie tylko

Szpilki na platformie to bardzo praktyczne rozwiązanie, które zapewni Ci odpowiednią stabilność, a jednocześnie pozwoli wybrać jeszcze dłuższy obcas. W ten sposób możesz sobie dodać nawet kilkanaście centymetrów, co jest szczególnie istotne zwłaszcza w przypadku kobiet niskich.

Poza tym wydłużenie ciała, automatycznie wiąże się z wysmuklenie sylwetki, co nie tylko dodaje optycznie wysokości, ale również sprawia wrażenie szczuplejszej figury niż ma to miejsce w rzeczywistości. Bardzo kobiece są szpilki w kolorze pudrowego różu, takie jak https://brilu.pl/pol_m_Buty-Damskie_Szpilki_Szpilki-pudrowy-roz-349.html. Oczywiście należy pamiętać, że kolor obuwia dobieramy do pełnej stylizacji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

siedemnaście + osiem =