Książki Stephenie Meyer – po jakie pozycje warto sięgnąć?

Czytanie książek to idealny sposób na spędzanie wolnego czasu. Pomaga się odprężyć, oderwać od problemów dnia codziennego i rozwijać własną fantazję podczas zanurzania się w przedstawionej historii. Doskonałym pomysłem jest sięganie po pozycje nie tylko rodzimych twórców ale i zagranicznych autorów. Warto zainteresować się propozycjami od Stephenie Meyer – pisarki, która cieszy się obecnie ogromną popularnością niemalże na całym świecie. Które z pozycji znajdujących się w jej dorobku artystycznym zasługują na szczególną uwagę?

Wartka akcja, intrygująca fabuła i wyraziści bohaterowie

Przygodę z tą autorką dobrze będzie rozpocząć od kultowej już sagi „Zmierzch”. Składa się ona z czterech części o następujących tytułach: „Zmierzch”, „Księżyc w nowiu”, „Zaćmienie” oraz „Przed świtem”. Wszystkie opowiadają historię losów śmiertelniczki, która związała się z niezwykle czarującym wampirem. Nie brakuje licznych zwrotów akcji, wątków romantycznych oraz niespodziewanych zakończeń.

Czytając te powieści, nie można się nudzić! Jeśli tematyka wampirów nie jest przez nas lubiana, możemy sięgnąć po napisaną przez Meyer książkę pod tytułem „Intruz”. Przedstawia ona losy nielicznych ludzi, którzy muszą żyć na świecie opanowanym przez niewidzialnego wroga i którzy toczą walkę o swoją niezależność. Wciągająca fabuła i niepokojący klimat zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie. Z szeroką ofertą książek Stephenie Meyer zapoznamy się między innymi na stronie internetowej https://merlin.pl/a/stephenie-meyer/.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

14 − 6 =