Prezenty urodzinowe dla niego – sprawdzone pomysły

Jest kilka klasyków, które sprawią przyjemność każdemu mężczyźnie. Najlepiej, gdy dobierzemy podarunek zgodnie z zainteresowaniami, jeśli jednak nasz partner jest typem kanapowca, a pomysły na prezenty dla niego stanowią dla nas duży problem, skorzystajmy ze sprawdzonych opcji. Jedną z nich są skarpetki. Modny ostatnio tekstylny dodatek występuje w bardzo wielu wzorach oraz  kolorach i pakowany jest w bardzo pomysłowych formach np. jako sushi. 

Dobrym rozwiązaniem jest także personalizowany kufel do piwa, którym mężczyzna naszego życia będzie mógł się pochwalić przy okazji wieczoru z kumplami przy meczu. Jeśli nie chcemy kupować nic materialnego, świetnie sprawdzą się wszelkiego rodzaju vouchery na wydarzenia typu paintball, masaż, czy też szalony wyjazd.

Tanie, ładne i praktyczne

Prawda jest taka, że większość mężczyzn nie lubi rzeczy niepraktycznych, dlatego kupując prezent dla chłopaka postaw na jego funkcjonalność. Dużo lepiej sprawdzi się kubek z dowcipnym napisem niż piękna, efektowna ramka, którą zachwyciłaby się kobieta. W garderobie każdego mężczyzny nigdy nie ma zbyt wielu koszulek, a jeśli jest ona opatrzona grafiką z ulubionego filmu, to przedstawiciel płci męskiej może nosić ją non stop, dlatego t-shirt także nada się na podarunek. Dla starszych i bardziej statecznych panów dobrym wyborem będzie krawat lub koszula. W obu przypadkach może to być klasyczny kolor z delikatnym printem lub szalony, barwny model w śmieszne wzorki. Znając adresata prezentu,  same powinnyśmy wiedzieć, na ile możemy sobie pozwolić.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × 4 =