Smartwatch – praktyczny zegarek dla każdego

Postanowiłeś, że będziesz żył zdrowo, zaczniesz się więcej ruszać. Może nawet uda się schudnąć, a na pewno poprawisz swoją kondycję. Brawo! To pierwszy krok do zdrowszego, aktywnego trybu życia. Pierwszy i najważniejszy, teraz pora wykonać kolejne, a dobry smartwatch zliczy je wszystkie.

Kontrola aktywności

Jest takie urządzenie, które pomoże Ci monitorować ruch. Panuje przekonanie, że aby zachować dobre zdrowie i witalność, człowiek powinien przejść codziennie 10 tys. kroków. Nikt przecież nie będzie tego liczył w głowie, ale są za to smartwatche, czyli zegarki posiadające funkcję krokomierza. Na jego tarczy wyświetli się liczba kroków, jakie pokonałeś danego dnia. I tak codziennie. Smartwatch to jednak nie tylko miernik kroków. Zegarki te liczą także km, które przeszedłeś. Wiele modeli posiada funkcję obliczania spalonych kalorii, co bardzo mobilizuje wówczas gdy się odchudzasz. Znajdziesz je na https://www.otozegarki.pl/

Opcja pulsometru także jest przydatna, zwłaszcza podczas wykonywania treningu interwałowego. Dodatkowo urządzenie pokaże Ci jaka jest jakość Twojego snu, jak długo śpisz i ile trwa faza snu głębokiego, tak cennego dla regeneracji organizmu. Smartwatche posiadają też funkcję połączenia ze smartfonem. W  momencie gdy jesteś na basenie, siłowni, czy po prostu wyszedłeś gdzieś bez telefonu, dostaniesz na smartwatch powiadomienie o tym, że ktoś dzwonił lub wysłał wiadomość. Smartwatch to wreszcie zwykły zegarek pokazujący czas i datę. Dzięki wymiennym opaskom, możesz sam skomponować dogodny dla Ciebie design. 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzy × 4 =