Polecamy

Co robić żeby dbać o swój rozwój zawodowy?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Rozwój zawodowy to proces rozwijania swoich umiejętności i wiedzy, który może być formalny lub nieformalny. Może mieć miejsce w pracy lub poza nią i jest sposobem na utrzymanie przewagi konkurencyjnej nad innymi pracownikami poprzez bycie na bieżąco z nowościami w swojej dziedzinie.

Co zrobić, aby zadbać o swój rozwój zawodowy?

Po pierwsze, upewnij się, że jesteś na bieżąco z najnowszymi trendami w swojej dziedzinie. Sprawdź kanał YouTube w poszukiwaniu świetnych filmów edukacyjnych, które pomogą Ci nauczyć się nowych umiejętności. Na przykład sprawdź wideo Jamesa Clear’a o tym, jak pisać lepsze treści i poprawić swój biznes.

Po drugie, upewnij się, że masz mentora lub trenera, który pomoże ci przeprowadzić cię przez proces uczenia się nowych umiejętności. Dobry mentor to ktoś, kto podziela Twoje zainteresowania, ma podobne cele i może nauczyć Cię rzeczy, które pomogą poprawić Twoją karierę lub biznes. Ta osoba powinna być kimś, z kim czujesz się komfortowo dzieląc się pomysłami i historiami o tym, co działa dla nich, a co nie działa w ich karierze lub biznesie.

Po trzecie, ustal regularne spotkania z tym mentorem lub trenerem, aby obie strony mogły uzyskać informacje zwrotne na temat swoich postępów i omówić wszelkie problemy, które mogą mieć z ich pracą lub celami biznesowymi.

Po czwarte, musi mieć pomysł co chcesz w życiu robić. Na stronie https://franczyza.liquider.eu/pomysl-na-dzialalnosc-gospodarcza znajdziesz pomysły na założenie własnej działalności gospodarczej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Sposoby na czyste buty – co warto stosować?
Sposoby na czyste buty – co warto stosować?
Obuwie sportowe jest szczególnie narażone na zabrudzenia. Częsty kontakt z błotem, wodą lub nadmiernym nasłonecznieniem sprawia, że ulubione buty mogą […]
Czym jest i kogo dotyczy podatek akcyzowy?
Czym jest i kogo dotyczy podatek akcyzowy?
Ceny niektórych produktów dostępnych sklepów wynikają nie tylko z kosztów ich produkcji. Na ich wpływ ma także wysokość stawki akcyzy. […]
Na czym polega fenomen trampek i jak mogą stanowić idealny dodatek do stylizacji?
Na czym polega fenomen trampek i jak mogą stanowić idealny dodatek do stylizacji?
Często zdarza się, że najtrudniejszym momentem podczas kompletowania naszej stylizacji jest wybór butów. Zastanawiamy się czy powinny odznaczać się na […]
Ostatnie wpisy