Jak małym wnętrzom dodać funkcjonalność?

Małe mieszkania nie są niczym niezwykłym. Często mowa o lokalach, których powierzchnia nie przekracza 30 metrów kwadratowych, choć zdarzają się jeszcze mniejsze – kawalerki. Czy w takim miejscu można w ogóle mówić o swobodnym przemieszczaniu się i wykonywaniu wszystkich domowych czynności? Czy można w jakiś sposób ułatwić sobie w nich życie, wygospodarować odrobinę przestrzeni, zwiększyć funkcjonalność? 

Odzyskujemy miejsce w łazience

Bardzo niewielkie lokale to przede wszystkim równie małe łazienki. Często z trudem mieści się tam umywalka, kabina prysznicowa i toaleta. Pralkę trzeba wstawić do kuchni, ponieważ nie ma już na nią przestrzeni. Na szczęście można odzyskać sporo przestrzeni pozbywając się kaloryfera. Są to zazwyczaj stare, żeliwne grzejniki, które zajmują naprawdę sporo miejsca. Obecnie bloki są dobrze ocieplone, nie wymagają już dodatkowego ogrzewania. Dzięki temu mamy większe szanse na to, by udała nam się dobra aranżacja łazienki Kraków ma wiele firm, które wykonają dla nas usługę usunięcia grzejnika.

Wykorzystujemy każdy skrawek

W małych lokalach często jedynie meble na zamówienie będą odpowiednio pasowały, a jednocześnie zapewniały wystarczająco dobrą funkcjonalność. Warto więc poszukać sklepu lub firmy, która takie wykonuje. Nierzadko są to przedsiębiorstwa, których głównym zajęciem jest aranżacja wnętrz Kraków jak każde duże miasto ma ich naprawdę sporo. Wystarczy zgłosić się do jednego z nich, a z pewnością pracownicy dobiorą dla na takie meble, dzięki którym wykorzystamy każdy centymetr kwadratowy przestrzeni.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 5 =