Domek dla lalek z funkcją półki na książki i zabawki

Domek dla lalek to bardzo popularny dodatek do dziewczęcego pokoju. Sprawdza się doskonale jako zabawka dla małej dziewczynki, ponieważ pozwala jej na tworzenie własnych historii umieszczonych w świecie, w którym domek odgrywa główną rolę. Jednak sprawdzi się również jako dodatkowa półka.

Domek – regalik

Bardzo ciekawym rozwiązaniem do dziecięcego pokoju jest regalik w kształcie domku dla lalek – albo też domek dla lalek, który można wykorzystać jako dodatkowe półki na książki i zabawki. Na taki pomysł połączenia tych dwóch funkcji wpadli między innymi twórcy domku Calla. Z powodzeniem służy on jako regalik dzięki wykonaniu z solidnych materiałów. Jednocześnie kształt domku i biała kolorystyka pięknie wpisują się w stylistykę dziecięcego pokoju i sprawiają, że takie akcesorium pięknie prezentuje się przez wiele lat.

Domek bez wyposażenia – funkcjonalna ozdoba każdego dziecięcego pokoju

Nowoczesne domki dla lalek – lotrzyk.pl posiada ich szeroki wybór – są pełne ciekawych pomysłów. Niektóre z nich proponowane są bez dodatkowego wyposażenia, czyli bez mebelków czy akcesoriów. W ten sposób oferują puste półeczki w miejscu, w którym znajdują się pokoiki. Z całą pewnością każde dziecko znajdzie dla nich odpowiednie zastosowanie, usadawiając tam lalki i figurki, a nawet pluszaki, czy też wkładając posiadane już wcześniej mebelki. Takie wykorzystanie domku dla lalek pomoże uporządkować przestrzeń pokoju i stanie się jego ciekawą ozdobą.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden + 3 =