Ślub jak z bajki – jak go zorganizować?

Marzeniem każdej kobiety jest zorganizowanie takiego ślubu, który zostanie zapamiętany na długo przez nią i gości. Nie ma jednego przepisu na stworzenie imprezy marzeń, jednak istnieją proste metody, dzięki którym cel ten stanie się o wiele bliższy. Wykorzystaj chociaż część z nich i nie pozwól, by Twój ślub odszedł w zapomnienie.

Młoda Para to nie jedyna atrakcja

Podstawową zasadą w czasie organizowania ślubu jest działanie zgodnie z ideą, iż nowożeńcy nie będą jedyną atrakcją dla gości. W związku z tym warto zadbać o ich odpowiednie rozbawienie – dobra orkiestra, barman, a nawet fotobudka z pewnością rozgrzeją ich nastroje. Przygotowując się do wesela, nie można zapomnieć, by przekazać gościom w dyskretny sposób inspiracje na prezent ślubny, który sprawi dużo radości nowożeńcom. Można to zrobić poprzez zabawny wierszyk w zaproszeniu lub dołączając do niego listę wymarzonych prezentów. Oczywiście wszystko w sposób niezobowiązujący, tak aby nie urazić gości.

Ile kosztuje ślub z bajki?

Głównym ograniczeniem dla Młodej Pary w organizowaniu ich wymarzonego ślubu może być posiadany budżet. Jeśli chodzi o ślub cywilny ile kosztuje sala weselna, czy dekoracje przekonać się można dopiero określając liczbę zaproszonych gości. Zazwyczaj tego typu uroczystości odbywają się w kameralnym gronie, przez co wydatek nie musi przekroczyć kilku tysięcy złotych. Inaczej jest w przypadku ślubu kościelnego, do którego należy doliczyć między innymi opłaty pobierane przez księdza, dekorację kościoła i wiele innych, drobniejszych wydatków.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 5 =