Polecamy

Shelfstopery – mała rozwiązanie a bezcenne, gdy liczy się dobra promocja!

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stopery do półek to mały produkt, który w chwilę zdobywa zainteresowanie klientów, informując o nowości, przecenie, lub o tym, że produkt jest specjalny/ limitowany. Zastanów się, ile razy sam poszukiwałeś takich powiadomień na półkach, jak my wszyscy – no właśnie!

Wszyscy lubimy być w pełni poinformowani

Wybierając się na zakupy przeciętny konsument koncentruje się na poszukiwaniu promocji. Niektórzy traktują to jako hobby a inni np. oszczędzają na wymarzone wakacje. Shelfstopery to świetny sposób na promowanie swoich produktów i może pomóc w drastycznym zwiększeniu sprzedaży.

Najlepszą rzeczą w tych przedmiotach promocyjnych jest to, że są one niewielkie, starannie wykonane, łatwe w montażu i przyciągające wzrok https://pos-solution.pl/produkt/shelfstopery-stopery/ . Wiele firm wybiera ten rodzaj promocjo, bo co jak co, trafia ona w sedno oczekiwań zakupowych klientów!

Oferta na te maleństwa jest bardzo bogata!

Istnieje wiele różnych rodzajów shelfstoperów dostępnych na rynku: ruchome, dopasowane do kształtu/ obwodu produktu, klasyczne (wykonane w wysokiej jakości), czy też i takie przylepne, które zawierają dodatkowe informacje, np. o konkursach, dodatkowych rabatach etc.

W oparciu o to, co chcesz zakomunikować klientom, wybierz takie, które sprawdzą się najefektywniej w Twoim interesie. Istotnym jest jednak przeprowadzenie rekonesansu, aby mieć świadomość, czego Twoi klienci poszukują.

Shelfstopery są bardzo popularne w restauracjach, ponieważ mogą być używane rzucające się w oczy karteczki informacyjne, jednak nie tylko. Chcemy jednak podkreślić, że odpowiednio przygotowane do Twoich potrzeb, znajdą swoje miejsce w każdym biznesie.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać pomoc drogową? Krótki poradnik dla początkujących kierowców
Jak wybrać pomoc drogową? Krótki poradnik dla początkujących kierowców
Przed wybraniem się w dłuższą podróż czy też nawet w przypadku dojazdów do pracy warto pomyśleć o wyborze pomocy drogowej. […]
Jakie kwestie mieć na uwadze, organizując transport za granicę dla grupy osób?
Jakie kwestie mieć na uwadze, organizując transport za granicę dla grupy osób?
Jesteś przedsiębiorcą zatrudniającym pracowników i specyfika prowadzonego przez Ciebie biznesu wymaga abyś swoich podwładnych co jakiś czas wysyłał za granicę, […]
Na czym polega fenomen trampek i jak mogą stanowić idealny dodatek do stylizacji?
Na czym polega fenomen trampek i jak mogą stanowić idealny dodatek do stylizacji?
Często zdarza się, że najtrudniejszym momentem podczas kompletowania naszej stylizacji jest wybór butów. Zastanawiamy się czy powinny odznaczać się na […]
Ostatnie wpisy