Odzież damska jaka powinna się znaleźć w szafie każdej kobiety

Modne w latach dziewięć dziewięć dziesiątych topy znów wracają do łask, przeżywając swój renesans. Są wygodne, efektowne i – co ważniejsze – sprawdzają się w wielu sytuacjach, zarówno codziennych, jak i okazjonalnych. Decydując się na to rozwiązanie należy jednak pamiętać, że priorytetem jest zachowanie prawidłowych proporcji.

Topy nie tylko dla nastolatek

Do niedawna można było spotkać się ze stwierdzeniem, że topy adresowane są wyłącznie dla nastolatek i młodych kobiet, preferujących młodzieżowe stylizacje. Przyznać należy, że jest w tym stwierdzeniu sporo racji, zakładając jednak, że mowa o krótkich modelach, odkrywających część brzucha. Nieco dłuższe topy śmiało mogą zakładać również nieco starsze kobiety – jedynym warunkiem jest tutaj nienaganna sylwetka. Topy najlepiej wyglądają na kobietach szczupłych i smukłych, z wyraźnie podkreśloną talią. Propozycji tych powinny natomiast unikać panie o bardziej zaokrąglonych kształtach – zupełnie nieświadomie można wówczas podkreślić mankamenty natury.

Przedmiotowe rozwiązania można łączyć niemalże z każdą stylizacją, dodając jej nieco „pazura” i podkreślając kobiece atuty. Eleganckie topy damskie to doskonałe dopełnienie spodni z wysokim stanem lub wąskiej, dopasowanej spódnicy. Wśród odzieżowych propozycji można znaleźć zarówno proste, klasyczne modele, jak i koszulki zdobione efektownymi falbanami czy koronką. Topy można także łączyć z ogrodniczkami czy kombinezonem, zyskując w ten sposób niebanalną propozycję odzieżową na co dzień. Równie ciekawie prezentują się zestawienia stricte sportowe, czyli top w połączeniu ze sportowymi butami i legginsami.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa × dwa =