Jak efektownie wykonane zdjęcie może przełożyć się na pewność siebie i poczucie własnej wartości?

W Internecie na popularnych portalach społecznościowych nieustannie możemy oglądać idealne zdjęcia gwiazd, influencerów lub nawet naszych znajomych. Zazwyczaj pod takimi fotografiami jest mnóstwo polubień oraz komentarzy. Nie oszukujmy się. Ludzka natura jest dosyć próżna, pragniemy uwagi oraz zachwytu ze strony znajomych osób, a miłe słowa zamieszczone pod naszym postem podnoszą nas na duchu i dodają pewności siebie. Sprawa wygląda podobnie, gdy np. wysyłamy CV. Jako, iż inni zazwyczaj oceniają nas w pierwszej chwili po wyglądzie, ładne oraz profesjonalne zdjęcie, którym opatrzony jest nasz życiorys, może wywrzeć bardzo pozytywne wrażenie na osobach rekrutujących pracowników. Nam taki zabieg doda natomiast skrzydeł w czasie rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak wykonać zdjęcie, na którym wyglądamy doskonale

Chcąc zrobić sobie piękną fotografię wywołującą falę pozytywnych reakcji, musimy poćwiczyć pozowanie. W sieci znajdziemy mnóstwo porad, jak ustawić się, aby wyglądać korzystnie w obiektywie aparatu. Pamiętajmy jednak, że robienie sobie tzw. selfie nie jest dobrym pomysłem. O obsługę sprzętu poprośmy kogoś z rodziny lub znajomych. Równie ważny, jak samo pozowanie jest nasz wygląd na zdjęciu oraz otoczenie. Do CV powinno być to wnętrze biurowe, a nasz strój musi się wpisywać w korporacyjne kanony. 

Doskonałym pomysłem jest skorzystanie z usług profesjonalistów. Fotograf zrobi nam piękne zdjęcia i podda jej niezbędnej obróbce. Jeśli interesuje nas sesja zdjęciowa Lublin lub inne, duże, wojewódzkie miasta będą świetnym miejscem do znalezienia specjalisty z zakresu utrwalania wspaniałych kadrów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć + 1 =