Jakie wzory zaproszeń są modne?

Zaproszenia ślubne można obecnie dostać w wielu formach, również tych bardziej nowoczesnych. Przede wszystkim istnieje możliwość dopasowania ich kolorystyki do motywu przewodniego przyjęcia oraz naszych oczekiwań. Coraz częściej młode pary wybierają mocno spersonalizowane zaproszenia ślubne, które mają być jednocześnie wspaniałą pamiątką dla nich i dla gości.

Kolorowe zaproszenia ślubne

Ostatnim hitem wśród zaproszeń są kolorowe zaproszenia ślubne, np. zielone zaproszenia ślubne. Tak żywe kolory zaproszeń nie tylko sprawiają, że zaproszenie jest atrakcyjne, ale również bardzo oryginalne. Odchodzenie od klasycznych odcieni zaproszeń staje się coraz bardziej popularne i już nas nie dziwi. Wielość kolorów zaproszeń jest tak duża, że możemy wybrać odcień pasujący idealnie do wystroju naszej sali, czy po prostu do charakteru uroczystości.

Zaproszenia ślubne ze wzorem

Takie zaproszenia są bardzo ciekawe i również mogą nawiązywać do wesela. Modne są bardzo zaproszenia ślubne w paski albo w kropki, zwłaszcza przy okazji nowoczesnych wesel w stylu pin-up. Ich przykłady można sprawdzić tutaj https://inviteyou.pl/zaproszenia-slubne/paski. Wzory są bardzo mocno spersonalizowane, a do ich charakteru dobierana jest czcionka.

Nadal bardzo modne są zaproszenia w niekonwencjonalnej formie, np. zamiast klasycznej kartki zaproszenie jest wręczane w butelce albo w formie zwiniętego rulonu, nawiązującego do formy dawnych listów. Często takim starodawnym zaproszeniom towarzyszy ciekawy, wierszowany tekst zaproszenia oraz pieczęć. To interesujący motyw, który może być wykorzystany przy przyjęciach odbywających się na zamku, czy dawnym dworze szlacheckim.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 + jedenaście =