Jak udekorować dom na sylwestra?

Na przyjęciu sylwestrowym podstawą są oczywiście smaczne potrawy i przekąski, wielokolorowe drinki oraz wspaniała muzyka. Nie mniej istotną rolę odgrywa jednak odpowiednie przystrojenie domu, ponieważ wprowadza zaproszonych gości w szampański nastrój. Mowa tutaj przede wszystkim o oświetleniu, akcentach ozdobnych w postaci balonów czy stroików oraz właściwym udekorowaniu stołu. Jeśli chodzi o ten ostatni element, to wiele ciekawych dekoracji i składników nakrycia (obrusy, talerzyki, kubeczki, serwetki itp.) znajdziemy w tym sklepie internetowym: https://congee.pl/pol_m_PRZYJECIA_SPECJALNE-OKAZJE-SWIETA_SYLWESTER-NOWY-ROK_SYLWESTROWY-STOL-8217.html

Odpowiedni nastrój jest najważniejszy 

Karnawałowy klimat w domu najłatwiej jest osiągnąć poprzez zastosowanie odpowiedniego oświetlenia. Najlepiej sprawdzają się niewielkie punkty świetlne rozstawione lub rozwieszone w różnych miejscach. Mogą to być choćby tradycyjne świece czy lampki choinkowe. Unikajmy natomiast mocnego światła sufitowego, bo zabije ono cały nastrój. Nie można tez zapomnieć o kolorowych balonach porozrzucanym po podłodze (zróżnicowanych pod względem kształtu), wielobarwnym konfetti oraz oryginalnych serpentynach i girlandach zawieszonych na żyrandolu, parapecie okiennym czy meblach. W tym sezonie najmodniejsze są dekoracje w kolorze złota i srebra.

Ciekawym rozwiązaniem jest przygotowanie specjalnego drzewka pamięci, na którym powinny się znaleźć zdjęcia wartościowych dla nas osób i nasze najważniejsze dokonania w mijającym roku. Dodatkowo warto pomyśleć o czapkach i innych tego typu gadżetach, które skutecznie zinfantylizują całą imprezę i sprawią, że wszyscy jej uczestnicy wpadną w wir nieokiełznanej zabawy. Na stole musza się zaś koniecznie pojawić naczynia z motywami sylwestrowymi. Jeśli interesują nas atrakcyjne dekoracje sylwestrowe sklep internetowy będzie idealnym miejscem do ich zakupu. 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − jedenaście =