Jak udekorować dom na sylwestra?

Na przyjęciu sylwestrowym podstawą są oczywiście smaczne potrawy i przekąski, wielokolorowe drinki oraz wspaniała muzyka. Nie mniej istotną rolę odgrywa jednak odpowiednie przystrojenie domu, ponieważ wprowadza zaproszonych gości w szampański nastrój. Mowa tutaj przede wszystkim o oświetleniu, akcentach ozdobnych w postaci balonów czy stroików oraz właściwym udekorowaniu stołu. Jeśli chodzi o ten ostatni element, to wiele ciekawych dekoracji i składników nakrycia (obrusy, talerzyki, kubeczki, serwetki itp.) znajdziemy w tym sklepie internetowym: https://congee.pl/pol_m_PRZYJECIA_SPECJALNE-OKAZJE-SWIETA_SYLWESTER-NOWY-ROK_SYLWESTROWY-STOL-8217.html

Odpowiedni nastrój jest najważniejszy 

Karnawałowy klimat w domu najłatwiej jest osiągnąć poprzez zastosowanie odpowiedniego oświetlenia. Najlepiej sprawdzają się niewielkie punkty świetlne rozstawione lub rozwieszone w różnych miejscach. Mogą to być choćby tradycyjne świece czy lampki choinkowe. Unikajmy natomiast mocnego światła sufitowego, bo zabije ono cały nastrój. Nie można tez zapomnieć o kolorowych balonach porozrzucanym po podłodze (zróżnicowanych pod względem kształtu), wielobarwnym konfetti oraz oryginalnych serpentynach i girlandach zawieszonych na żyrandolu, parapecie okiennym czy meblach. W tym sezonie najmodniejsze są dekoracje w kolorze złota i srebra.

Ciekawym rozwiązaniem jest przygotowanie specjalnego drzewka pamięci, na którym powinny się znaleźć zdjęcia wartościowych dla nas osób i nasze najważniejsze dokonania w mijającym roku. Dodatkowo warto pomyśleć o czapkach i innych tego typu gadżetach, które skutecznie zinfantylizują całą imprezę i sprawią, że wszyscy jej uczestnicy wpadną w wir nieokiełznanej zabawy. Na stole musza się zaś koniecznie pojawić naczynia z motywami sylwestrowymi. Jeśli interesują nas atrakcyjne dekoracje sylwestrowe sklep internetowy będzie idealnym miejscem do ich zakupu. 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × 4 =