Długopisy, pendrive’y, zawieszki – ciekawe pomysły na reklamę

Rozdawanie przydatnych gadżetów jest dobrym sposobem, na to, aby zdobyć zainteresowanie nowych klientów. To również dobry sposób, by zostać w pamięci obecnych klientów. Spośród wielu promocyjnych upominków, można wyróżnić te, które cechuje duża uniwersalność. Tego rodzaju gadżety pasują do każdego typu działalności.

Uniwersalne pomysły na promocyjne prezenty

Klienci lubią oryginalność i nieszablonowe rozwiązania. Lubią być, także mile zaskakiwani. Wszelkie miłe niespodzianki na pewno, na długo pozostaną w ich pamięci. Jeden z pomysłów na gratis są pendrive promocyjne. Jest, to prezent, który będzie często używany. Pendrive występują w bardzo dużym wachlarzu kolorów i kształtów. Co więcej, takim drobnym upominkiem można nie tylko obdarowywać przyszłych klientów. Jest, to również pomysł na to, aby utrzymywać dobre relacje z obecnymi klientami. Wystarczy na nośniku pamięci umieścić informacje o nadchodzących akcjach promocyjnych w swojej firmie. Miejscem, gdzie można zakupić pamięć USB jest hurtownia internetowa pendrive.

Sprawdzonym pomysłem na reklamę firmy, są długopisy z logo firmowym, danymi kontaktowymi. W wielu przypadkach długopis z firmowymi danymi, skutecznie zastąpił wizytówkę. Długopisy reklamowe, to relatywnie tani sposób na promocje firmy. Można je rozdawać w biurze, podczas osobistych spotkań z klientami, na targach, konferencjach, szkoleniach, festynach firmowych. Innym ciekawym pomysłem na reklamę firmy są zawieszki.
Drobne upominki, to sprawdzony sposób na budowanie pozytywnego wizerunku, zarówno wśród obecnych, jak i przyszłych klientów firmy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć + sześć =