Bramy szybkobieżne – Gdzie możesz je spotkać?

Brama szybkobieżna to najbardziej zaawansowany, bezpieczny i wydajny system na rynku. Jest to rozwiązanie pod klucz, które może być stosowane zarówno w środowisku wewnętrznym jak i zewnętrznym i doskonale nadaje się na lotniska, areny sportowe i inne miejsca o dużym natężeniu ruchu. Wiele firm oferuje bardzo szybki serwis bram szybkobieżnych, więc jest to bezpieczna i pewna opcja.

Dlaczego warto?

Bramka szybkobieżna zapewnia łatwe wejście do Twojego obiektu za pomocą prostego machnięcia kartą lub smartfonem, jednocześnie odgradzając niepożądanych gości dzięki technologii rozpoznawania twarzy. Pozwala uzyskać cenny wgląd w zachowanie gości poprzez śledzenie czasu wejścia i wyjścia, dostarczając cennych informacji o tym, o jakiej porze dnia każda bramka jest najbardziej ruchliwa.

Gdzie się je stosuje?

Dzięki modułowej konstrukcji, bramkę można dostosować do każdego rozmiaru obiektu lub wymagań. Bramy szybkobieżne są również idealne do zastosowania w miejscach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota, ponieważ są mniejsze niż tradycyjne kołowroty, ale nadal zapewniają większe bezpieczeństwo niż tradycyjne wejścia. Bramka została zaprojektowana w taki sposób, aby identyfikować osoby i pojazdy podczas ich przekraczania, wykorzystując połączenie technologii podczerwieni i identyfikacji radiowej (RFID). Wbudowana w bramkę kamera potrafi rozróżnić ludzi, rowerzystów i pojazdy, a oprogramowanie do rozpoznawania twarzy może stwierdzić, czy ktoś wygląda na osobę, która nie należy do tego miejsca.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

19 + dwanaście =