Wybieramy najciekawsze dekoracje ścienne do domu

Wnętrze pozbawione ozdób na ścianach wydaje się odrobinę puste i nijakie. To właśnie wspaniałe obrazy, ciekawe grafiki lub inne misterne dzieła nadają salonowi, lub sypialni niepowtarzalnego charakteru. Jeśli mamy w swojej kolekcji ładne fotografie lub sami interesujemy się sztuką robienia fotografiki, do dekoracji ścian wybierzmy coś z naszego portfolio. Zdjęcia ludzi lub zapierających dech w piersiach widoków naniesione na płótno będą się prezentować bardzo efektownie w otoczeniu nowoczesnych elementów wystroju. Jeśli jednak jesteśmy fanami klasyki, możemy zdecydować się na reprodukcję takich dzieł jak Słoneczniki Van Gogha lub Poranek nad Sekwaną Moneta. Takie malowidła podkreślą elegancką atmosferę jadalni lub pokoju wypoczynkowego.

Grafiki i napisy jako nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej sztuki

Młodzi ludzie raczej nie gustują w obrazach znanych malarzy, a fotografie rodzinne wydają im się zbyt ckliwe. Klimat pokoju nastolatki podkreśli grafika taka jak np. plakat queen of everything. Ten odrobinę buntowniczy napis zgra się z usposobieniem młodej, pewnej siebie kobiety. Dla dorastającego chłopaka dobrą propozycją mogą być ekspresyjne zdjęcia samochodów lub motocykli.

Dobrze sprawdzą się także wszelkiego rodzaju stylizowane tabliczki oraz grafiki reklamowe z dawnych lat. Kultowe plakaty gazowanego napoju przypadną do gustu nie tylko pociechom na progu dorosłości, ale także ich rodzicom. Takie dekoracje dobrze podkreślą styl całej aranżacji, a ze względu na ich nieduży koszt, w prosty i szybki sposób wymienimy je na inne egzemplarze, gdy tylko nam się znudzą.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

17 − siedemnaście =