Polecamy

Wybieramy najciekawsze dekoracje ścienne do domu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Wnętrze pozbawione ozdób na ścianach wydaje się odrobinę puste i nijakie. To właśnie wspaniałe obrazy, ciekawe grafiki lub inne misterne dzieła nadają salonowi, lub sypialni niepowtarzalnego charakteru. Jeśli mamy w swojej kolekcji ładne fotografie lub sami interesujemy się sztuką robienia fotografiki, do dekoracji ścian wybierzmy coś z naszego portfolio. Zdjęcia ludzi lub zapierających dech w piersiach widoków naniesione na płótno będą się prezentować bardzo efektownie w otoczeniu nowoczesnych elementów wystroju. Jeśli jednak jesteśmy fanami klasyki, możemy zdecydować się na reprodukcję takich dzieł jak Słoneczniki Van Gogha lub Poranek nad Sekwaną Moneta. Takie malowidła podkreślą elegancką atmosferę jadalni lub pokoju wypoczynkowego.

Grafiki i napisy jako nowoczesna alternatywa dla tradycyjnej sztuki

Młodzi ludzie raczej nie gustują w obrazach znanych malarzy, a fotografie rodzinne wydają im się zbyt ckliwe. Klimat pokoju nastolatki podkreśli grafika taka jak np. plakat queen of everything. Ten odrobinę buntowniczy napis zgra się z usposobieniem młodej, pewnej siebie kobiety. Dla dorastającego chłopaka dobrą propozycją mogą być ekspresyjne zdjęcia samochodów lub motocykli.

Dobrze sprawdzą się także wszelkiego rodzaju stylizowane tabliczki oraz grafiki reklamowe z dawnych lat. Kultowe plakaty gazowanego napoju przypadną do gustu nie tylko pociechom na progu dorosłości, ale także ich rodzicom. Takie dekoracje dobrze podkreślą styl całej aranżacji, a ze względu na ich nieduży koszt, w prosty i szybki sposób wymienimy je na inne egzemplarze, gdy tylko nam się znudzą.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Kiedy warto skorzystać z porady dietetycznej?
Kiedy warto skorzystać z porady dietetycznej?
Może się wydawać, że to proste pytanie, ale odpowiedź nie zawsze jest jednoznaczna. Każdy z nas zna kogoś, kto od […]
Serwer i domena – dlaczego ich wybór jest ważny?
Serwer i domena – dlaczego ich wybór jest ważny?
Zakładając stronę internetową, należy zadbać o to, by już od początku wyposażyć się w dobrą domenę. Adres witryny powinien odpowiadać […]
Jak tworzyć piękne, odręczne notatki?
Jak tworzyć piękne, odręczne notatki?
Badania naukowe udowodniły, że notatki tworzone na laptopie lub tablecie nie są w stanie dorównać tym tworzonym na papierze. Odręczne […]
Ostatnie wpisy