Polecamy

Wybielanie zębów – jakie są metody?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Każdy chce mieć piękny uśmiech, ale nie każdy ma naturalnie biały uśmiech. Istnieje wiele czynników, które mogą powodować przebarwienia zębów, takich jak starzenie się i próchnica. Jeśli szukasz sposobów na wybielenie zębów, istnieje kilka opcji dostępnych dla Ciebie.

Wybielająca pasta do zębów 

Jest to najbardziej podstawowy i najmniej skuteczny sposób na wybielenie zębów w domu. Główne składniki to fluor, nadtlenek i materiały ścierne. Niektóre marki używają dodatkowych składników, takich jak soda oczyszczona lub węgiel aktywny, aby pomóc usunąć plamy z kawy, herbaty i tytoniu.

Paski wybielające 

Są to cienkie kawałki plastiku, które umieszcza się na zębach na kilka minut jednorazowo, aby je wybielić. Są one skuteczne tylko wtedy, gdy nosisz je przez 15 minut każdego dnia przez tydzień lub dwa.

Żele i płyny do płukania ust 

Te opcje są przeznaczone do stosowania po umyciu zębów przed snem, bez potrzeby stosowania specjalnych nakładek lub pasków. Niektóre z nich zawierają środki wybielające podobne do tych, które można znaleźć w silniejszych produktach, podczas gdy inne po prostu zawierają naturalne składniki, takie jak zioła, które pomagają odświeżyć oddech, a jednocześnie z czasem naturalnie rozjaśniają zęby.

Zabiegi w gabinecie 

Obejmują zabiegi laserowe lub chemiczne środki rozjaśniające stosowane przez dentystów lub lekarzy specjalizujących się w stomatologii estetycznej, którzy mogą również używać laserów do usuwania plam pod powierzchniową warstwą szkliwa (najtwardszej substancji w organizmie).

Jeśli chcesz mieć to wykonane przez specjalistę, to gabinet stomatologiczny Tychy, jest miastem, w którym to zrealizujesz.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Odzież ciążowa – co warto mieć w szafie?
Odzież ciążowa – co warto mieć w szafie?
Ciąża to szczególny czas dla naszego organizmu i psychiki. Nie zawsze czujemy się komfortowo, dlatego to takie ważne by właśnie […]
Jak poprawić efektywność działań w swojej firmie?
Jak poprawić efektywność działań w swojej firmie?
Dobrym sposobem na poprawę działań swojej firmy może być skorzystanie z pomocy zewnętrznych specjalistów. Bardzo polecane jest w takich sytuacjach […]
Jak skompletować sprzęt biurowy, zaczynając działalność?
Jak skompletować sprzęt biurowy, zaczynając działalność?
Obecnie coraz bardziej popularną formą zatrudnienia jest umowa o współpracę. Wiele firm decyduje się na nią z uwagi na to, […]
Ostatnie wpisy