Jakie są ceny firmy oferujących sprzątanie biur w Warszawie?

Przez siedziby biur i korporacji każdego dnia przewijają się setki osób. Każdy pracownik generuje śmieci i korzysta z zaplecza socjalnego, dlatego sprzątanie powierzchni biurowych jest konieczne. Firmy sprzątające warszawskie biura wbrew pozorom wcale nie narzucają wygórowanych cen – duża konkurencja na rynku sprawia, że niskie ceny są atrakcyjne dla klientów.

Ile kosztuje sprzątanie biur w Warszawie?

Ceny sprzątania biur w Warszawie są zróżnicowane i zależą od wielu czynników. Dla przykładu, jednorazowe sprzątanie biura kosztuje 6,00-10,50 złotych za 1 m², natomiast w przypadku nawiązania dłuższej współpracy – nawet od 3,00 do 5,30 złotych za 1 m². Kompleksowe sprzątanie całych powierzchni biurowych to koszt rzędu 2,00-8,50 złotych za 1 m², natomiast ceny mycia okien zaczynają się już od 1,50 złotych za 1 m². Warto poznać cennik firmy sprzątającej w Warszawie i umówić się na bezpłatną wycenę usługi, dzięki czemu klient wie, na co się ostatecznie decyduje. Cena zależy od powierzchni biura, rodzaju zabrudzeń, częstotliwości sprzątania. Najbardziej opłaca się sprzątanie kompleksowe, które wiąże się dla klienta z rabatem na usługę.

Czy wynajęcie firmy sprzątającej się opłaca?

Wynajęcie firmy sprzątającej biura jest opłacalne, ponieważ zazwyczaj bywa tańsze niż delegowanie do wykonania tych obowiązków pracownika, co każdorazowo wiąże się z pozostawieniem przez niego wykonywanych czynności, aby zająć się sprzątaniem. Co więcej, pracownicy firmy sprzątającej dysponują odpowiednim sprzętem i profesjonalnymi środkami czyszczącymi, a ich użycie jest wliczone w koszt usługi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + 8 =