Jakie akcesoria uatrakcyjniłyby nasz salon i uczyniły go bardziej komfortowym?

Salon jest najważniejszym pomieszczeniem w Twoim domu. Jeśli szukasz sposobu, aby Twój salon był bardziej atrakcyjny, wygodny i funkcjonalny, to te akcesoria są właśnie tym, czego potrzebujesz.

Piec wolnostojący

Piec wolnostojący to doskonały sposób na dodanie ciepła, stylu i atmosfery do Twojego salonu. Piece wolnostojące to świetny sposób, aby dodać trochę dodatkowego ciepła w chłodne noce, a jednocześnie dodać przytulną atmosferę. Jeśli chcesz czegoś, co dobrze wygląda w Twoim domu, ale nie zajmuje zbyt wiele miejsca, to jest to zdecydowanie jeden z najlepszych dodatków do Twojego salonu.

Dywanik

Dywan jest pierwszą rzeczą, którą widzisz, gdy wchodzisz do pokoju. Jest to również jeden z najważniejszych akcesoriów w Twoim salonie, ponieważ może on nadać lub złamać ogólny styl przestrzeni. Tradycja mówi, że dywany orientalne są przeznaczone do formalnych pomieszczeń, a dywany zachodnie do pomieszczeń swobodnych. Nie zawsze jest to prawda, ale jeśli chcesz iść z tradycją i położyć trochę perskiego jedwabiu przed swoją sofą.

Stolik kawowy lub stolik boczny z miejscem do przechowywania

Jeśli lubisz przyjmować gości w domu, stolik boczny z miejscem do przechowywania jest niezbędny w każdym salonie. Może utrzymać czasopisma, książki, przekąski i napoje zorganizowane i w zasięgu ręki, aby Twoi goście nie musieli pytać, gdzie są rzeczy, gdy potrzebują ich podczas wizyty.

Rzutowe poduszki i koce

Rzutowe poduszki są świetnymi akcesoriami, ponieważ mogą być używane na wiele sposobów: jako oparcia krzeseł lub poduszki do siedzenia; jako dekoracje na ścianach lub na górze mebli; jako oparcia ławek; jako narzuty na łóżka, gdy robi się zimno na zewnątrz; lub nawet jako legowiska dla psów. Koce są również świetne do przerzucania przez kanapy lub krzesła, gdy chcesz je chronić przed sierścią zwierząt domowych lub plamami z rozlanego jedzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

10 − sześć =