Polecamy

Jak przygotować wesele oryginalnie i z pomysłem?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

W wystroju sali weselnej coraz częściej można się spotkać ze szklanymi ozdobami. Są one bardzo eleganckie, a jednocześnie delikatne i wytrzymałe. Wiele elementów wystroju, nawet tych najmniejszych może być wykonanych właśnie ze szkła. Niezależnie od wyboru dodatków na wesele warto kierować się swoją kreatywnością i być otwartym na wszelkie inspiracje.

Szklane ozdoby na weselnym stole

Dużą popularnością cieszą się zaproszenia ślubne wykonane na cienkim i pięknym szkle. Kartki w takim wydaniu są dostępne m.in. na stronie https://amelia-wedding.pl/zaproszenia-slubne/na-szkle/. Poprzez tę formę zaproszenia nowożeńcy mogą wyrazić swój charakter i indywidualność. Zarówno tekst, jak i obrazek mogą wybrać samodzielnie. Do zaproszenia pasować będą inne ozdoby ślubne z tego samego materiału, np. winietki dla gości. Taka dekoracja to świetna pamiątka, którą weselnik będzie mógł zabrać ze sobą.

Upominki po weselu

Po uroczystości warto obdarować swoich bliskich i przyjaciół niezapomnianymi prezentami. Można wręczyć gościom małe słoiczki z miodem, słodkości, świeczki zapachowe, czy fiolki z herbatą. Takie podziękowanie dla gości zapadnie w pamięć i jednocześnie będzie pasować do każdego stylu wesela. Niewielki upominek z pewnością sprawi bliskim nowożeńców wiele radości. Dzięki podarunkom każdy gość poczuje się wyjątkowo i będzie miło wspominał wesele. Ozdoby, zaproszenia czy upominki powinny pasować do stylu uroczystości i tworzyć spójną całość. Dzięki temu goście będą mogli w pełni wczuć się w klimat i atmosferę wesela.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Na co zwrócić uwagę przy wyborze klosza?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze klosza?
Jednymi z najważniejszych elementów w każdym domu są lampy. Z kolei ich najistotniejszym członem jest klosz, czyli część oprawy oświetleniowej […]
Jak kontrolować zużycie mediów?
Jak kontrolować zużycie mediów?
Jeszcze nie tak dawno temu człowiek nie miał zbyt wielkiego wpływu, wglądu ani kontroli nad tym, jak i w jakiej […]
Walory wody gazowanej
Walory wody gazowanej
Woda jest istotną częścią naszego życia. Do wyboru mamy dwie podstawowe: gazowaną i niegazowaną, ale wybór jest znacznie większy, ponieważ […]
Ostatnie wpisy