Polecamy

Czy trener personalny pomoże mi w utracie zbędnych kilogramów?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Osobisty trener pomoże Ci schudnąć, ale tylko wtedy, gdy jesteś zdeterminowana/y ciężko pracować i przestrzegać programu, który oferuje. Nie ofiaruje Ci on magicznej pigułki, która sprawi, że kilogramy wyparują, podczas gdy siedzieć będziesz na kanapie konsumując chipsy.

Opiekun, doradca, motywator

Trener personalny poznań może pomóc konstruując plan ćwiczeń, który pasuje do Twojego harmonogramu i poziomu sprawności fizycznej, jednocześnie motywować Cię będzie do jego realizowania. Dobry trener personalny poznań powinien wiedzieć, jakie ćwiczenia należy dobrać, celem utraty wagi i w jakich odstępach czasowych i natężeniu powinnaś/neś je praktykować. Trener zapewni doradztwo żywieniowe, tworząc rozpiskę produktów, które powinnaś/neś spożywać na drodze utraty zbędnych kilogramów.

Kluczowy jest dobór odpowiedniej ilości wartości odżywczych, które pozwolą na wzrost masy mięśniowej w dobie treningu i spalanie tłuszczu.

To trening samozaparcia

Dobry trener personalny poznań pomoże Ci w pełni wykorzystać potencjał rekomendowanych ćwiczeń, dostosowując je do Twoich potrzeb i celów. Motywacja jest niezbędna, ale czasami i ona nie będzie wystarczająca, gdyż przemiana siebie to ogromny kamień milowy w życiu każdego człowieka, dlatego:

  1. Ustal realistyczne oczekiwania
  1. Bądź przygotowany/a na niepowodzenia
  1. Staraj się zawsze myśleć o nagrodzie, która czeka cię za wytrwałość.
  2. Traktuj trenera jak przyjaciela, czasami, gdy podniesie na Ciebie głos, w rzeczywistości na ma on zamiaru Cię urazić.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak zaaranżować udany ślub i wesele w plenerze?
Jak zaaranżować udany ślub i wesele w plenerze?
Z roku na rok coraz więcej młodych par decyduje się na zorganizowanie ślubu oraz wesela na łonie natury, dzięki czemu […]
Dlaczego podczas wycieczki turystycznej warto skorzystać z pomocy osoby przewodnika?
Dlaczego podczas wycieczki turystycznej warto skorzystać z pomocy osoby przewodnika?
Wybierając się do obcego miasta na wycieczkę, przeważnie wiemy tylko tyle, ile zdołaliśmy doczytać w internecie. Informacje zawarte w sieci […]
Tyflomapy – gdzie je umieszczać?
Tyflomapy – gdzie je umieszczać?
Tyflografika oraz tyflokartografia to dziedziny, które znacznie ułatwiają życie osób niewidomych. Mapy, plany miast, czy makiety budynków pozwalają na lepsze […]
Ostatnie wpisy