Polecamy

Ciekawe elektryczne urządzenia do obróbki termicznej dodatków do posiłków

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tworząc od podstaw własny zakład gastronomiczny, z całą pewnością zastanawiasz się, co powinieneś w nim umieścić. Istnieje wiele ciekawych rozwiązań, które pozwolą ci zachwycić twoich gości. Jednak tylko od ciebie zależy, które będziesz stosował. Dlatego przedstawiamy ci kilka propozycji.

Frytownica elektryczna

Czy jest ktoś, kto nie lubi frytek? Najpewniej zdarzają się takie osoby, ale zazwyczaj są wyjątkami. Dlatego jeśli tylko pragniesz zaserwować swoim gościom ten wspaniały dodatek do mięs czy ryb, powinieneś zaopatrzyć się w elektryczną frytownicę. Pozwoli ci ona na szybkie i efektywne przygotowywanie frytek, dzięki czemu zaspokoisz potrzeby wszystkich gości.

Co więcej, frytownica może ci pomóc także w przygotowywaniu innych dań na głębokim tłuszczu, takich jak mięsa czy warzywa. Wykorzystaj ją dowolnie, pomysłów na pewno ci nie zabraknie!

Urządzenie do gotowania ryżu

Czy w twojej restauracji często podawany jest ryż, a ty musisz przygotować go idealnie: aby nie był zbyt ulepiony i rozgotowany, ale też nie nazbyt twardy? Ziarenka mają być sypkie, a jednocześnie rozpływać się w ustach? W takim razie powinieneś zainteresować się obróbką termiczną ryżu w specjalnie dedykowanym do tego celu naczyniu.

Proponowane urządzenie pozwala na przygotowanie nawet 9 L ryżu, co zapewni jego wystarczającą ilość dla nawet 50 gości. Posiada także funkcję podtrzymywania ciepła i zabezpieczenia, które uniemożliwiają przypalenie. Dzięki temu z całą pewnością będziesz w stanie uzyskać idealnie miękki, smaczny ryż dla swoich gości, a dodatkowo przygotujesz go z odpowiednim wyprzedzeniem.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Linia produkcyjna siatki cięto-ciągnionej
Linia produkcyjna siatki cięto-ciągnionej
Siatki cięto-ciągnione są chętnie wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu. Z tego względu ich produkcja jest stale potrzebna, a stworzenie linii […]
Organizowanie wyprowadzki za granicę – o czym warto pamiętać?
Organizowanie wyprowadzki za granicę – o czym warto pamiętać?
Wyprowadzka za granicę to poważny krok w życiu każdego człowieka. Jest to zmiana, która wymaga wcześniejszego odpowiedniego przygotowania. Planując właściwie […]
Dlaczego kostkarki do lodu są potrzebne w gastronomii
Dlaczego kostkarki do lodu są potrzebne w gastronomii
Jednymi z niezbędnych elementów wyposażenia małych oraz dużych lokali gastronomicznych (barach, restauracjach itp.) są kostkarki do lodu. Jak sama nazwa […]
Ostatnie wpisy