Polecamy

10 powodów, dlaczego UX (User Experience) jest ważny – zleć audyt UX

Potrzebujesz ok. 3 min. aby przeczytać ten wpis

UX (User Experience) to kluczowa część projektowania stron internetowych. Jest to proces poprawiania doświadczenia użytkownika, który obejmuje zarówno interfejs, jak i zawartość strony internetowej.

10 powodów, dla których UX (User Experience) jest istotną częścią Twojej witryny, sprawdź poniższą listę i zleć audyt UX jeszcze dziś: 

– Tworzenie płynnego doświadczenia użytkownika dla swoich klientów 

– Zwiększenie współczynników konwersji w Twojej witrynie 

– Wzmacnianie lojalności klientów 

– Poprawa rankingów optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) 

– Opracowywanie strategii zwiększania sprzedaży 

– Zwiększenie ROI w kampaniach marketingowych 

– Zmniejszenie współczynników odrzuceń i poprawa zaangażowania odwiedzających 

– Skrócenie czasu on-site 

– Zmniejsz współczynniki odrzuceń i popraw zaangażowanie odwiedzających 

– Wzbogać wrażenia użytkownika dzięki niestandardowym treściom

Czym jest UX?

Doświadczenie użytkownika UX (User Experience) to suma wszystkich interakcji użytkowników z produktem. Zleć audyt UX nie tylko ze względu na wygląd produktu, ale także dlatego, że UX odpowiada za wrażenia i jakość użytkowania witryny i nie może być projektowany bez należytej wiedzy.

Aby zapewnić lepsze wrażenia użytkownika, musisz zrozumieć, czego użytkownicy szukają w Twoich produktach. Ważne jest, aby zrozumieć, co starają się osiągnąć i z czym borykają się podczas korzystania z Twojego produktu.

Projektowanie UX (User Experience) to rozwijająca się dziedzina, która koncentruje się na projektowaniu interaktywnych obiektów lub środowisk, które są użyteczne i przyjemne dla ludzi. Obejmuje to proces badania ludzkiego zachowania w odniesieniu do produktu, iteracyjne prototypowanie, testowanie użyteczności i badania użytkowników.

Jak stworzyć wyjątkowy projekt UX przy niewielkim budżecie

Istnieje wiele sposobów na stworzenie unikalnego projektu UX przy niewielkim budżecie. Artykuł zawiera niektóre z najbardziej udanych strategii, które można wykorzystać, aby wyróżnić swój projekt z tłumu.

  1. Utwórz niestandardowe moduły Jednym z najlepszych sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy na projektowaniu UX jest dostosowanie pomysłów i projektów do konkretnych modułów produktu lub usługi. Oto kilka kreatywnych sposobów tworzenia własnych niestandardowych modułów: 
  2. Twórz niestandardowe moduły przy użyciu gotowej technologii i pakietów oprogramowania 
  3. Użyj swojego produktu lub usługi jako platformy bazowej do uruchomienia nowej aplikacji 
  4. Używaj swojego produktu lub usługi do łączenia się z inną technologią, nad którą możesz nie mieć fizycznej kontroli. Badanie to analizuje związek między rodzajami technologii i systemów informatycznych wykorzystywanych przez organizacje a ich produktami. Badanie wykazało, że organizacje używają średnio więcej gotowych technologii i pakietów oprogramowania niż rozwiązań tworzonych na zamówienie, ale liczby te różnią się w zależności od branży.

Dlaczego doświadczenie użytkownika jest tak ważne dla urządzeń mobilnych?

Doświadczenie użytkownika to suma wszystkich interakcji między użytkownikiem a produktem lub usługą. Urządzenia mobilne są integralną częścią naszego życia, od tego, jak się komunikujemy, po sposób, w jaki pracujemy. Ponieważ ponad dwie trzecie Amerykanów posiada smartfony, ważne jest, aby firmy zwracały uwagę na projekt mobilnego UX.

Wiele czynników wpływa na wrażenia użytkownika, w tym: użyteczność produktu, estetyka i ogólne wrażenia z produktu. Aby poznać je wszystkie ze szczegółami zleć audyt UX, nie zwlekaj dłużej i poznaj UX od podszewki.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Co należy do obowiązków geodety?
Co należy do obowiązków geodety?
Geodeta jest osobą, która w głównej mierze zajmuje się dokonywaniem pomiarów gruntów oraz działek pod różne inwestycje. Wyrysowuje on mapy […]
Jakie buty wybrać na uroczystość rodzinną?
Jakie buty wybrać na uroczystość rodzinną?
Większość kobiet posiada w swojej garderobie niezliczoną ilość obuwia na różne okazje. Nie bez powodu mówi się zatem, że prawdziwa […]
Jak wzmocnić mięśnie dna macicy?
Jak wzmocnić mięśnie dna macicy?
Mięśnie dna macicy pełnią niezwykle istotną funkcję w życiu każdej kobiety. Podtrzymują bowiem cewkę i pęcherz moczowy, zamykają miednicą od […]
Ostatnie wpisy