Polecamy

Popularne produkty tworzone z kartonu

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Karton to materiał chętnie wykorzystywany w celach promocyjnych. Wystarczy przywołać wszechobecne w sklepach stojaki kartonowe. Sprzedawcy często z nich korzystają, ponieważ to przystępna cenowo forma wyróżnienia wybranych produktów. Jak można wykorzystać karton w reklamie?

Stojak w alejce i przy kasie

Kartonowe stojaki są lekkie, a zatem łatwe w transporcie. Bez trudu można je złożyć, a także przenieść w inne, lepiej eksponowane miejsce. W kartonowych standach prezentowane są często produkty, które dopiero znalazły się w ofercie. Generalnie jednak sprzedawcy mogą wykorzystywać stojaki tego typu do wyszczególnienia wybranego asortymentu.

Rzeczy, którym kończy się data ważności lub które pochodzą z minionych sezonów. Kartonowe opakowania tego typu znajdują się często przy kasie, można jednak umieścić je w alejkach z podobnym asortymentem. Zwiększa się wówczas szansę, że zobaczą je klienci zainteresowani wybranym towarem.

W kinie i w sklepie z zabawkami

Z tego materiału bardzo łatwo wyciąć dowolną formę. Popularnością cieszą się nie tylko stojaki, ale również kartonowe postacie na zamówienie. Spotyka się je najczęściej w kinach, gdzie promują produkcje z aktualnego repertuaru. Ulubionych bohaterów kreskówek, tym razem w papierowej wersji, widuje się również w sklepach z zabawkami. Mają przyciągać uwagę dzieci i zachęcać dorosłych do zakupu określonego asortymentu.

Produkty z kartonu są często wykorzystywane w reklamie. Swoboda w nadawaniu im dowolnego kształtu sprawia, że branża marketingowa chętnie adaptuje je do własnych potrzeb. Zwłaszcza że stojak czy postać z kartonu są tak przystępne cenowo.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Domek drewniany – wypoczynek w zgodzie z naturą
Domek drewniany – wypoczynek w zgodzie z naturą
Popularność działek budowlanych i rekreacyjnych wzrasta – Polacy cenią sobie możliwość wypoczynku z dala od zgiełku, szczególnie na obrzeżach miast. […]
Gdzie można szybko znaleźć nowych pracowników?
Gdzie można szybko znaleźć nowych pracowników?
Zmieniający się rynek pracy ciągle przynosi pewne nowości, które coraz częściej przechylają się na szalę pracowników. Jeszcze do niedawna to […]
Wizyta z dzieckiem u psychiatry
Wizyta z dzieckiem u psychiatry
Nie należy bać się psychiatry Słysząc słowo „psychiatra”, wiele osób kojarzy to z czymś nieprzyjemnym i niepotrzebnym w ekstremalnych przypadkach, […]
Ostatnie wpisy