ISO 9001 – oznaczenie istotne dla konsumenta? Certyfikacja gcsquality.pl

Certyfikacja ISO 9001 – gcsquality.pl, słowem specjalistów, jest ważnym elementem systemu zarządzania jakością, dzięki któremu firma może dostarczyć swoim klientom wysokiej jakości produkt lub usługę.

Odpowiedź na pytanie brzmi więc: i tak i nie.

Aby móc sprzedawać swoje produkty z omawianym oznaczeniem (certyfikacja ISO 9001 – gcsquality.pl), firmy muszą zostać poddane audytowi przez audytora i otrzymać certyfikat od akredytowanej jednostki certyfikacyjnej. Wiąże się to jednak z okresowymi audytami przynajmniej raz na trzy lata. Przedsiębiorstwo nieposiadające certyfikatu dla swoich wewnętrznych procesów, nie jest narażone na żadne konsekwencje prawne.

Najogólniej rzecz biorąc posiadanie omawianego certyfikatu świadczy o tym, że firma wdrożyła w swojej działalności zarządzanie jakością i oferuje swoim klientom produkty, audytowane przez akredytowaną jednostkę zewnętrzną np. realizowana jest certyfikacja ISO 9001 – gcsquality.pl – firmy tworzonej przez specjalistów do spraw kontroli jakości. 

Certyfikacja ISO 9001, co to znaczy?

Norma ISO 9001 dotyczy podstaw systemów zarządzania jakością. Aby uzyskać certyfikat ISO 9001, organizacje muszą wykazać, że mogą dostarczać produkty i usługi o najwyższej jakości i niezawodności. ISO 9001 zapewnia, że organizacja wdrożyła odpowiednie podejście do zarządzania jakością i wciąż doskonali się we wszystkich aspektach działalności, od rozwoju produktu, po obsługę klienta.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1 + 20 =