Jakie modowe dodatki mogą być kolorowe?

Czerń i biel nigdy nie wychodzą z mody. Nie oznacza to jednak, że należy na tych kolorach poprzestać w kompletowaniu eleganckiego stroju. Modne akcesoria zyskują coraz większą popularność. Zaskakują one wzorami i wariantami kolorystycznymi. Spośród szerokiej gamy dodatków każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie np. stonowany granatowy krawat, bordową poszetkę w grochy czy też ekstrawagancką różnokolorową muszkę.

Elegancja nie musi być nudna

W świecie korporacji i wielkich firm nietrudno poczuć się jak mały, niewiele znaczący trybik w wielkiej machinie. Profesjonalny wygląd jest tu koniecznością. Nie oznacza to jednak, że w biznesie nie ma miejsca na indywidualizm. Dzięki stylowym, ale też niebanalnym akcesoriom można połączyć elegancję z potrzebą wyrażenia siebie. Unikatowe dodatki takie jak wyszukany pasek z rzeźbioną klamrą, krawat zielony zamiast klasycznego, czarnego czy wyrazista, kolorowa poszetka, jeśli są dobrze skomponowane z resztą stroju nie tylko nie będą raziły, ale wręcz staną się atutem.

Barwne okulary czy wzorzyste skarpetki nie są już uznawane za oznakę infantylizmu. Wręcz przeciwnie- świadczą o sile charakteru i otwartym umyśle noszącej je osoby. Dziś nikt nie chce już być taki sam jak inni. Kolorowe akcesoria powszechne są zarówno wśród biznesmenów, gwiazd kina, a nawet polityków. Jednym z największych fanów unikatowych dodatków jest premier Kanady. Justin Trudeau, który zasłynął z noszenia niezwykłych skarpetek nie traci przez to na powadze, ale wręcz zyskuje sympatię osób, które zwykle wzdrygają się na dźwięk słowa „polityka”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + szesnaście =