Jakie modowe dodatki mogą być kolorowe?

Czerń i biel nigdy nie wychodzą z mody. Nie oznacza to jednak, że należy na tych kolorach poprzestać w kompletowaniu eleganckiego stroju. Modne akcesoria zyskują coraz większą popularność. Zaskakują one wzorami i wariantami kolorystycznymi. Spośród szerokiej gamy dodatków każdy znajdzie coś w sam raz dla siebie np. stonowany granatowy krawat, bordową poszetkę w grochy czy też ekstrawagancką różnokolorową muszkę.

Elegancja nie musi być nudna

W świecie korporacji i wielkich firm nietrudno poczuć się jak mały, niewiele znaczący trybik w wielkiej machinie. Profesjonalny wygląd jest tu koniecznością. Nie oznacza to jednak, że w biznesie nie ma miejsca na indywidualizm. Dzięki stylowym, ale też niebanalnym akcesoriom można połączyć elegancję z potrzebą wyrażenia siebie. Unikatowe dodatki takie jak wyszukany pasek z rzeźbioną klamrą, krawat zielony zamiast klasycznego, czarnego czy wyrazista, kolorowa poszetka, jeśli są dobrze skomponowane z resztą stroju nie tylko nie będą raziły, ale wręcz staną się atutem.

Barwne okulary czy wzorzyste skarpetki nie są już uznawane za oznakę infantylizmu. Wręcz przeciwnie- świadczą o sile charakteru i otwartym umyśle noszącej je osoby. Dziś nikt nie chce już być taki sam jak inni. Kolorowe akcesoria powszechne są zarówno wśród biznesmenów, gwiazd kina, a nawet polityków. Jednym z największych fanów unikatowych dodatków jest premier Kanady. Justin Trudeau, który zasłynął z noszenia niezwykłych skarpetek nie traci przez to na powadze, ale wręcz zyskuje sympatię osób, które zwykle wzdrygają się na dźwięk słowa „polityka”.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × 1 =