Jak ubrana powinna być dziewczynka na swoją komunię?

Odpowiedź różni się w zależności od każdej dziewczyny i jej rodziny, ale ogólnie rzecz biorąc, dziewczyny powinny nosić sukienkę lub kombinezon, który jest skromny i nie wzbudzać żadnych kontrowersji.

Sukienka powinna sięgać do kolana lub poniżej i być wolna od oczywistego dekoltu lub dekoltu. Biały lub kość słoniowa to tradycyjne kolory sukienek komunijnych. Ciemniejsze kolory mogą być również noszone, ale nie powinny być czarne lub inne kolory, które mogłyby być interpretowane jako strój żałobny.

Dziewczynki, które mają długie włosy, powinny nosić je upięte w kok lub warkocz, jeśli to możliwe; nie jest to jednak wymagane. Dziewczęta, których włosy nie są wystarczająco długie, by założyć kok, mogą nosić włosy rozpuszczone wokół ramion i pleców.

Jeśli dziewczyna nosi biżuterię, powinna być ona prosta (np. kolczyki z pereł). Dziewczyny nie powinny w ogóle nosić makijażu na twarzy podczas ceremonii.

Kilka sugestii dotyczących wyboru odpowiedniej sukienki na Pierwszą Komunię swojego dziecka

1. Wybierz sukienkę, która dobrze pasuje i będzie wygodna. Warto pod tym względem zasugerować się ich bogatym wyborem ze sklepu online Emma sukienki.

2. Wybierz styl, który pasuje do osobowości i typu ciała Twojego dziecka.

3. Upewnij się, że linia obszycia jest wystarczająco długa, aby schować buty podczas klęczenia w czasie komunii, ale nie tak długa, że ciągnie się po ziemi.

4. Rozważ użycie akcesoriów, takich jak kapelusze, welony i biżuteria, aby uzupełnić swój strój i uczynić go wyjątkowym dla Ciebie.

5. Rozważ założenie białych (lub białych) skarpetek lub rajstop do ciemnej spódnicy lub kombinezonu, jeśli chcesz dopasować się do wszystkich innych, którzy będą ubrani na biało w ławkach w kościele, ponieważ białe buty byłyby zbyt niewygodne podczas klękania!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

16 − trzynaście =