Do czego pasują męskie berety?

Berety należą do najbardziej charakterystycznych i rozpoznawalnych nakryć głowy. Kojarzą się nierozerwalnie z modą francuską i sferą artystyczną, ale od dłuższego czasu stanowią też istotny element codziennego ubioru. Coraz częściej na ich noszenie decydują się mężczyźni, ponieważ znakomicie sprawdzają się zarówno w klasycznych, jak i nietuzinkowych stylizacjach. Wyjątkowo elegancki beret męski z sukna wełnianego kupimy w tym sklepie internetowym: https://www.sterkowski.pl/berety/7-7795-beret-meski-szyty.html.

Dodatek niedoceniony, a niezwykle stylowy

Beret przeznaczony dla mężczyzn może być wykonany zarówno ze wspomnianego już sukna wełnianego, jak i filcu, moheru czy innych materiałów o miękkiej strukturze. Na tle tradycyjnego kaszkietu wyróżnia się przede wszystkim brakiem daszka i znacznie bardziej szykownym fasonem. Doskonale prezentuje się w szczególności w zestawieniu z lekką marynarką, niebieską bądź białą koszulą bawełnianą oraz spodniami typu chino. Taki strój nadaje się choćby do pracy w biurze, na randkę z ukochaną, imprezę rodzinną czy nawet wieczór w teatrze.

Beret męski można ponadto z powodzeniem wkomponować w stylizacje typowo casualowe złożone z luźnej koszuli w kratę, ciemnogranatowych jeansów i miejskich sneakersów. Jeśli natomiast chodzi o okres zimowy, to omawiane nakrycie głowy świetnie wprost pasuje do grubego swetra typu kardigan oraz eleganckiego, wełnianego płaszcza jedno- lub dwurzędowego. Dodajmy, że panowie nie bojący się nosić beretu są przeważnie postrzegani przez otoczenie jako intrygujący i posiadający w sobie sporą dozę tajemniczości.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

20 − dziewięć =