Co kupić mężowi pod choinkę?

Każdego roku w okresie przedświątecznym stajemy przed dylematem zakupu prezentów choinkowych. O ile w przypadku dzieci sprawa zdaje się prostsza, bo sklepy wypełnione są zabawkami po brzegi, o tyle wybór odpowiedniego prezentu dla męża, sprawia już odrobinę większy problem. Dobrym pomysłem może okazać się zakup dobrej jakości zegarka dostosowanego do stylu naszego partnera.

Dla miłośników klasyki

Dla tych, którzy lubią tradycyjne rozwiązania i stawiają na elegancję, najlepszym rozwiązaniem będzie zakup zegarka o klasycznej kopercie i bransolecie. Nie oznacza to jednak, że wygląd takiego modela musi być nudny. Subtelne i wyrafinowane zdobienia dodają nie tylko polotu, ale sprawiają, że zegarek staje się wyjątkowym dziełem sztuki. Strzałem w dziesiątkę może okazać się zakup zegarka amerykańskiej firmy Bulova, która opiera się na wieloletniej tradycji połączonej z najnowszymi trendami. To propozycja idealna dla panów, którzy w codziennych stylizacjach stawiają na wysoką jakość, prostotę i elegancję.

Dla panów ze sportowym zacięciem

Dobrym pomysłem na idealny prezent pod choinkę dla męża może być zegarek sportowy. Jeżeli nasza druga połówka nie może obejść się bez aktywności fizycznej taki model czasomierza to sprawa niezbędna. Przydaje się w szczególności w tym formach aktywności, gdzie pomiar czasu staje się niezbędny do kontrolowania poczynionych postępów. W takim wypadku warto, by zegarek był odporny na wstrząsy, lekki i wyposażony w precyzyjne systemy pomiarowe. Przykładem modelu, który spełnia te kryteria może być zegarek G-Shock marki Casio. Solidne wykonanie zapewnia ochronę przed zniszczeniem i sprawdzi się w każdych warunkach. Poszczególne modele wyposażone są między innymi w termometr, barometr, kompas i wiele innych systemów, w tym moduł umożliwiający łączenie ze smartfonem. To prawdziwa gratka dla sportowców i fanów najnowszych technologii.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × trzy =