Chcesz zwiększyć pojemność palet? Poznaj nadstawki!

Nadstawki są zaprojektowane tak, aby pasowały do istniejącej palety i umożliwiały przechowywanie na niej większej ilości produktów. Nadstawki mogą być wykorzystywane na wiele sposobów, od użycia pojedynczej palety do użycia podwójnej palety.

Z czego są zrobione nadstawki?

Nadstawki paletowe wykonane są z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno i metal. Nadstawki mogą być wykonane na zamówienie, aby dopasować się do dokładnych potrzeb i dadzą Ci dodatkową przestrzeń, której potrzebujesz dla swoich produktów. Istnieje wiele różnych typów nadstawek paletowych dostępnych dzisiaj. Niektóre są produkowane z metalowych belek, podczas gdy inne używają belek drewnianych. Rodzaj użytego materiału decyduje o tym, jak wytrzymała jest nadstawka i jak duży ciężar może udźwignąć.

Najczęstszym typem nadstawki paletowej jest ta, która wykorzystuje drewniane belki, które zostały wzmocnione metalowymi wspornikami na obu końcach i wzdłuż każdej krawędzi bocznej. Dzięki temu są one bardzo wytrzymałe, ale jednocześnie wystarczająco lekkie, aby jedna osoba mogła je łatwo przenosić bez specjalnego sprzętu potrzebnego do podnoszenia lub przenoszenia. Tego typu palety mogą przenosić do 3 ton lub więcej, w zależności od ich konstrukcji i projektu, więc są świetne dla ciężkich przedmiotów, takich jak pudełka, skrzynki lub inne duże pakiety, które wymagają dodatkowego wsparcia podczas przenoszenia w środowisku biurowym lub magazynowym.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 + sześć =