Bez nich żadna droga nie stanie otworem – klamki do drzwi – sklep sparta

Klamki do drzwi to prawie najmniejsze akcesoria w naszych domach, ale w żaden sposób nie podważalibyśmy ich konieczności i użyteczności. Klamki do drzwi – sklep sparta traktuje jak istotny element swojego asortymentu, mając na uwadze jak bardzo wpływają nie tylko na wygląd, ale również na bezpieczeństwo domu lub mieszkania.

W sklepie sparta.com.pl znajdziecie wiele rodzajów klamek do drzwi. Poniżej omówimy ich główne cechy:

Najpopularniejsze rodzaje klamek drzwiowych to klamki z dźwignią i klamki z gałką. Klamki dźwigniowe są używane poprzez przesuwanie ich w górę lub w dół, natomiast klamki gałkowe wymagają przekręcenia gałki, aby je otworzyć lub zamknąć. Oba typy klamki do drzwi – sklep sparta oferuje w przystępnych cenach. 

Klamki wbrew pozorom wykonywane są z mnogości materiałów, które wpływają na ich trwałość i cenę, a także na to, jak częstej konwersacji wymagają. 

Istnieją dziesiątki różnych typów klamek do drzwi. Główne typy są następujące:

Jakie klamki do drzwi – sklep sparta proponuje Państwu w swojej ofercie?

  • Solidny mosiądz lub brąz. Są one najdroższe, ale i najtrwalsze;
  • Stal mosiężna powlekana. Jest tańsza niż lity mosiądz, jednak jest podobna wyglądem;
  • Stal nierdzewna. Ten rodzaj klamki jest odporny na rdzę, więc będzie wytrzymały przez wiele lat bez konieczności wymiany;
  • Aluminiowe zestawy uchwytów oferują bardziej nowoczesny wygląd niż mosiądz lub brąz, ale szybko wykazują oznaki zużycia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście + 5 =