Jak mężczyzna może ubrać się na wesele?

Wesele to wyjątkowa uroczystość, w związku z czym goście powinni zadbać o to, by wyglądać elegancko. Mężczyźni chcący mieć pewność, że będą ubrani stosowni do sytuacji powinni postawić na klasykę. Co w takim razie powinni założyć?

Jaki garnitur wybrać?

Na wesele warto założyć klasyczny garnitur w ciemnym kolorze. Trzeba pamiętać, że nie powinien on być czarny, dobrze natomiast sprawdzą się odcienie niebieskiego (np. granat) czy szarości. Nic nie stoi na przeszkodzie, by postawić na garnitur w delikatną kratę, to rozwiązanie eleganckie, które dobrze sprawdzi się podczas wesela.

Warto pamiętać, że klasyka nie musi oznaczać nudy. Do garnituru nie trzeba zakładać białej koszuli, należy jednak wybrać jasny, najlepiej pastelowy odcień, na przykład błękitu czy różu. Czego unikać wybierając męską stylizację na wesele? Przede wszystkim zbyt krzykliwych kolorów oraz dobierania krawata i poszetki o identycznym wzorze. Nie warto też zabierać portfela czy innych zajmujących miejsce rzeczy, wystarczy wizytownik z kartą schowany w wewnętrznej kieszeni marynarki. Wypchane kieszenie spodni prezentują się nieestetycznie.

Jakie buty założyć?

Buty mające być uzupełnieniem stylizacji na wesele powinny być dosyć proste, dobrze unikać modeli z wieloma przeszyciami oraz innymi ozdobami. Świetnie sprawdzają się sznurowane gładkie oksfordki. Duży wybór różnych modeli można znaleźć m.in. w sklepie https://patine.pl/. Konieczne jest dobranie koloru, który będzie pasował do stylizacji, najlepszym opcją są buty w odcieniach brązu, beżu oraz szarości.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

11 − 8 =