Reklama

Serwis nicprzewodnia.pl dynamicznie się rozwija i przyciąga coraz to nowych czytelników. Są to osoby dynamiczne, ciekawe świata i bardzo otwarte na nowości. To więc niezwykle ciekawa grupa docelowa pod względem reklam.

Jeśli więc chcą Państwo nawiązać współpracę reklamową z naszym serwisem, to oczywiście jesteśmy na to otwarci. Proponujemy zarówno standardowe rozwiązania reklamowe, czyli klasyczne banery w różnych wielkościach, jak i mniej typowe formy reklamy i promocji. Mogą to być na przykład artykuły sponsorowane czy rozwiązania z zakresu reklamy natywnej. Chętnie podzielimy się z czytelnikami ciekawie skonstruowanymi treściami reklamowymi oraz marketingowymi!

Nasz dział reklamy też chętnie będzie się angażował w przygotowanie reklam oraz dostosowanie ich do specyfiki naszego serwisu. Mamy więc nadzieję, że niezależnie od tego, na którą formę reklamy Państwo się zdecydują, współpraca będzie niezwykle owocna oraz ciekawa. Zależy nam zwłaszcza na długoterminowych kampaniach reklamowych, tak aby wszystkie strony miały z nich jak najwięcej korzyści.